Skatīt katalogu

Uzņēmums

Tukuma pienotava, kas uzskatāma par uzņēmuma “Tukuma piens” pirmsākumu, dibināta 1913. gada 20. jūnijā. Uzņēmums nepārtraukti darbojas jau vairāk nekā 100 gadus, izņemot ļoti īsu laika periodu Pirmā Pasaules kara un Otrā Pasaules kara laikā, kad militāro operāciju dēļ ražošana nebija iespējama. Laika gaitā daudzkārt mainījies uzņēmuma juridiskais statuss, attīstījies ražošanas process un produkcijas spektrs, bet tas joprojām nodarbojas ar piena pārstrādi un produkcijas realizāciju vietējā un starptautiskajā tirgū. 21. gadsimta sākumā a/s „Tukuma piens” ir ne vien lielākais un senākais uzņēmums Tukumā, bet arī viens no lielākajiem piena produktu ražotājiem Latvijā un jogurta ražotājiem Baltijā.

Kopš savas pastāvēšanas pirmsākumiem „Tukuma piens”, ražo pilnpiena produkciju, un mūsdienās uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem piena iepircējiem un piena produktu ražotājiem Latvijā – ik dienu no Kurzemes zemniekiem uz “Tukuma pienu” plūst vidēji 250 tonnu piena. „Tukuma piens” specializējies svaigu produktu ražošanā, un tā sortimentā ir ap 300 vienību, svarīgākās produktu grupas veido jogurts, biezpiens, krējums, sviests un biezpiena sieriņi.

Nepārtraukto pārmaiņu laikmetā nemainīgs ir palicis pats galvenais – gaiss ražošanas telpās joprojām ir pilns maigas sviesta, krējuma un salda biezpiena dvašas.

Kā vietējais lielākais jogurta un sviesta ražotājs “Tukuma piens” saņēmis arī vairākus apbalvojumus, kurus iespējams apskatīt mājaslapas sadaļā “Apbalvojumi”.

Pieteikties jaunumiem

Paldies par pieteikumu!

Nosūtīt atsauksmi

Paldies, Tava ziņa ir saņemta!

Nosūtīt sūdzību

Paldies, Tava ziņa ir saņemta! Tā tiks izskatīta 5 darba dienu laikā.

 

Visi personas dati tiks izmantoti tikai šīs sūdzības apstrādei un pēc tam tiks dzēsti.