Skatīt katalogu
Skatīt visus jaunumus
01.06.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar A/S “Tukuma piens” vadību

Preses relīzes

Trešdien, 3.jūnijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar vadību vienam no lielākajiem piena pārstrādātājiem A/S “Tukuma piens”. Paredzēts pārrunāt piena nozares būtiskākās aktualitātes un attīstības iespējas.

Uzņēmuma pārstāvji informē, ka plānots apspriest stratēģiskus piena nozares attīstības jautājumus, nesenos notikumus saistībā ar Krievijas embargo un citas tirgus aktualitātes. Tāpat paredzēts veidot diskusiju par sadarbības iespējām un atbalsta fondu piešķiršanu, bioloģiskās lauksaimniecības nozīmi un tās izaugsmi, kā arī citām aktualitātēm.

“Laikā, kad piedzīvojam straujas pārmaiņas piena nozarē un sastopamies ar dažādiem neparedzamiem ārējās vides pavērsieniem, ir ļoti būtiski stiprināt saites ar valsts iestādēm, lai uzņēmums spētu turpināt attīstīties. Domājam, ka šādas vizītes ir abpusēji ļoti svarīgas, lai valsts plānotās izaugsmes stratēģijas darbojas līdztekus uzņēmumu iespējām,” saka A/S “Tukuma piens” direktors Ints Poškus.

Vizītes laikā zemkopības ministrs tiks iepazīstināts ar uzņēmuma darbību, ražošanas procesiem, kā arī pārstrādi kopumā. Šī būs pirmā reize, kad Jānis Dūklavs sava amata pildīšanas laikā viesojas A/S “Tukuma piens”.
A/S “Tukuma piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā. Uzņēmums sadarbojas ar aptuveni 215 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus, tostarp “Baltais Exporta” zīmola svaigos piena produktus, “Baltais EKO” zīmola ekoloģiskos produktus – jogurtus, biezpienu, krējumu, kefīru un citus. Uzņēmumā strādā aptuveni 250 darbinieku.

Pieteikties jaunumiem

Paldies par pieteikumu!

Nosūtīt atsauksmi

Paldies, Tava ziņa ir saņemta!

Nosūtīt sūdzību

Paldies, Tava ziņa ir saņemta! Tā tiks izskatīta 5 darba dienu laikā.

 

Visi personas dati tiks izmantoti tikai šīs sūdzības apstrādei un pēc tam tiks dzēsti.