Skatīt katalogu
Skatīt visus jaunumus
31.10.2017

Pērc Baltais Eko un atbalsti grūtībās nonākušas ģimenes

Preses relīzes

Atklāts jauns sociālais fonds “Baltais fonds”, kas sniegs atbalstu grūtībās nonākušām Latvijas ģimenēm. Baltais, sadarbībā ar Ziedot.lv, ir izveidojis labdarības fondu. Fondā nonākušie līdzekļi tiks izmantoti, lai sniegtu praktisku palīdzību ģimenēm.

Pārtika un malka trūcīgām ģimenēm, atelpas brīdis smagi slimu bērniņu vecākiem, sadzīves preces krīzes skartām ģimenēm, mācību un attīstošās nodarbības bērniem – ģimeņu, kurām nepieciešams atbalsts ik dienu, nav maz. Pie Ziedot.lv ir vērsušies vairāki desmiti ģimeņu, kuras lūdz pēc palīdzības. Palīdzība ir dažāda, gan mūzikas instrumenta iegāde adoptētam bērniņam, gan baseina nodarbības smagi slimiem bērniņiem, gan grīdas remonts mazulīša ģimenes mājvietā, gan fizioterapijas un ergoterapijas bērnu nama audzēknim, gan bērnu ratiņu un pārtikas nodrošināšana jaunai ģimenei, un daudzi citi.
“Ģimenes ar bērniem Latvijā ir biežāk pakļautas nabadzības riskam. Mums, līdzcilvēkiem, ir iespēja sniegt palīdzīgu roku situācijās, kad ģimenes pašu spēkiem netiek galā. Ikviens Latvijas bērniņš ir pelnījis laimīgu un baltu bērnību! Tādēļ novērtējam, ka a/s Tukuma Piens šīs ģimenes ir pamanījis, un gatavi sniegt finansiālu ieguldījumu”, saka Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Sniegt atbalstu iespējams divos veidos – no 1.11.2017 līdz 16.04.2018 iegādājoties Baltais Eko produkciju, 1 cents no katra pirkuma nonāk Baltais Fondā, vai arī ziedojot paša izvēlētu summu ziedot.lv Baltais Fondā.

“Mēs esam ļoti gandarīti iesaistīties labdarības akcijā, jo mums rūp atbalsts Latvijas ģimenēm. Baltais EKO ir pircēju iemīļots produkts, kas ikdienā iepriecina daudzas ģimenes ar veselīgiem un ekoloģiskiem produktiem no Latvijas laukiem. Rūpes par ģimenēm ir mūsu vērtība, tādēļ aicinām ikvienu pievienoties mums, jo izvēloties kādu no Baltais EKO produktiem, sniegsim atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm. Paredzam, ka ik mēnesi no Baltais EKO produktu tirdzniecības AS Tukuma Piens labdarības fondam “Baltais fonds” novirzīs ap 5000 eiro”, stāsta AS Tukuma Piens direktors Ints Poškus

Baltais Eko ir augstākās kvalitātes ekoloģiskie piena produkti, kas ražoti Latvijā no vietējās bioloģiskajās saimniecībās iegūta piena, augļiem un ogām. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem un konservantiem.

Papildu informācija: https://www.ziedot.lv/baltaisfonds

Baltu katru dienu!

Pieteikties jaunumiem

Paldies par pieteikumu!

Nosūtīt atsauksmi

Paldies, Tava ziņa ir saņemta!

Nosūtīt sūdzību

Paldies, Tava ziņa ir saņemta! Tā tiks izskatīta 5 darba dienu laikā.

 

Visi personas dati tiks izmantoti tikai šīs sūdzības apstrādei un pēc tam tiks dzēsti.