Skatīt katalogu
Skatīt visus jaunumus
16.02.2018

AS “Tukuma Piens” piedalīsies Latvijas nacionālajā kopstendā pārtikas izstādē Gulfood 2018, Dubaijā

Preses relīzes

Svētdien, 18.februārī tiks atklāta pieprasītā pārtikas izstāde Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) “Gulfood 2018”, kurā AREI organizētajos divos nacionālajos kopstendos Latviju pārstāvēs Latvijas pārtikas uzņēmumi vairāk kā 200 kvadrātmetru platībā. Izstāde notiks Dubaijas izstāžu centrā – Dubai World Trade Centre, no 18.februāra līdz 22. martam.

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) jau piekto gadu organizē Latvijas pārtikas uzņēmumu dalību vienā no pasaules pieprasītākajām izstādēm eksporta tirgus iespēju apgūšanai un paplašināšanai Austrumu reģionos.Šo gadu laikā dalībnieku skaits Latvijas kopstendā krietni audzis un ekspozīcijas platības pieaugušas līdz 200m2.
Izstādē “Gulfood 2018” Latvijas produkcija būs redzama divos kopstendos-
– Sheikh Saeed hallē starp lielo valstu nacionālajiem stendiem atradīsies Latvijas nacionālais kopstends 174 kvadrātmetru platībā;
– Hallē Nr.3 jeb Gaļas un olu produktu ražotāju hallē viens nacionālais kopstends 27 kvadrātmetru platībā.
Latvijas kopstendos izstādē “Gulfood 2018” tiks pārstāvēti Latvijas uzņēmumi, kas ražo piena un gaļas produkciju, olu produkciju, saldumus, graudu produkcija, dzērienus, veseligo pārtiku, u.c.:
– A/S “Jaunpils pienotava”- piena pārstrādes uzņēmums, piena produktu ražošana.
– SIA “Premium Chocolate”, kas strādā zem zīmola “Nelleulla”. Tas ir Latvijā radīts augstākās kvalitātes šokolādes zīmols, visi produkti ir rūpīgs roku darbs.
– A/S “Dobeles dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem pārtikas ražotājiem Baltijā. Tas ražo augstas kvalitātes miltus, makaronus un graudaugu pārslas. Sortimentā ir arī Organic produkti. Uzņēmums savām ražošanas vajadzībām izmanto “zaļo enerģiju”, kura tiek iegūta no pašu ražotās elektrības un siltuma.
– SIA “Felici”- zīmols “Graci laboratories”- funkcionālas, dabīgas un veselīgas pārtikas (musli, putras un vienas ēdienreizes maltītes) ražotāji.
– SIA “Very Berry” dabīgo sulu ražotājs.
– SIA “Cēsu gaļas kombināts” ir modernākā un jaudīgāka jēru un liellopu kautuve Latvijā, kas nodarbojas ar lopu kaušanu un gaļas sadali. Uzņēmums lepojas ar stiprām pozīcijām Latvijas un ekporta tirgos Eiropā.
– SIA “Zekants” jeb “Pupuchi”- tas ir gan zīmols, gan arī unikāla tehnoloģija veselīgu uzkodu ražošanai. “Pupuchi” produkti no grauzdētām cūku pupām našķēšanos padara veselīgu un, pats galvenais, garšīgu.
– SIA “Bee Bite”- dabīgu uztura bagātinātāju- bišu maizes pastilu ražotājs.
– AS “Tukuma Piens”- piena pārstrādes uzņēmums, mērķa tirgus Gulf Countries, galvenais mērķa produkts: Fetahi White Cheese un Baltais Cream Cheese.
– SIA “Markol”- dabīgais minerālūdens “Zaķumuiža”.
– SIA “Rāmkalni Nordeco”- Rāmkalnos sukādes ražo kopš 2010. gada. Produkta izveides process aizsākās ar neatlaidīgu tehnologa darbu un galvenais uzdevums bija izveidot dabīgu produktu, kurā ir saglabātas tā vērtīgās īpašības. Darba procesā nonākts līdz tam, ka no vitamīniem bagātām ogām, augļiem un dārzeņiem tiek ražots dabīgs našķis– sukādes.
– SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”- ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Old Town bakery”, “Ādažu Čipsi”, “ Taffel The Original Snacks” un “Pedro”, eksportējot preces uz gandrīz 30 valstīm.
Izstādē tiks prezentēta “Laima” “Premium” jeb tumšā šokolādes līnija, “Selga” cepumu jaunumi, kā arī “Taffel The Original Snack” produkcija.
– AS “Balticovo” ir uzņēmums ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Baltijas (mājas) un starptautiskajos tirgos, eksportējot ap 70% no saražotās produkcijas.
– SIA “Latvijas Piens” ir piena pārstrādes uzņēmums, kura darbība orientēta uz Latvijā saražotā piena pārstrādi sierā un industriālajos piena produktos.
– SIA “Kārumu fabrika”, konditorejas izstrādājumu un saldo uzkodu ražošanas uzņēmums. Turpina attīstīt tādu saldumu ražošanu, kas paredzēti veģetāriešiem, ražo arī saldumus bez cukura, kas droši patēriņam diabētiķiem, bezglutēna saldumus. Tā kā AAE ir dateļu zeme, tad izstādē cer pārsteigt vietējos ar jaunajām dateļu bumbām.
– SIA “Apsara” Galvenā nodarbošanās saistīta ar orģinālu tējas maisījumu izstrādi un to iepakošanu. Saražotā produkcija tiek tirgota zem „APSARA” preču zīmes. Plaši pārstāvētas visu galvenu tējas grupu produkti. Piedāvājumā arī bioloģiski audzētās tējas. Uzņēmuma blakus nozare ir mazumtirdzniecība un tējas kultūras attīstīšana, kura tiek īstenota uzņēmumam piederošo tējas namiņu tīklā.
– “Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne” ir viens no lielākajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. 2017.gadā ieguvis HALAL sertifikātu, kas ļauj ražot preces AAE tirgum.
– AS “Smiltenes piens”- piena pārstrādes uzņēmums, kas ražo tikai no augstvērtīgām izejvielām un pateicoties meistaru profesionalitātei ražo kvalitatīvus piena produktus. Jau vairāk kā gadsimtu kopjot tradīcijas un nemitīgi paaugstinot meistarību, uzņēmums ir kļuvis par vienu no savas nozares līderiem Latvijā.
– SIA “Chocolette Confectionary”- šokolādes ražošanas uzņēmums.
– SIA “Pērnes L”, zīmols “Long Chips”- kartupeļu čipšu ražošana.
– SIA “Ilgezeem”- Latvijā senākā alus un iesala dzērienu rūpnīca prezentēs medalu, iesala dzērienus, sidru, morsu un vēl vairākus nebijušus produktus. Šī gada interesantais jaunums- iesala dzēriens bez cukura.

Kopstendus apmeklēs Latvijas vēstniece AAE Astra Kurme un padomnieks Zigmārs Zilgalvis.

“Gulfood” ir viena no pasaules vērienīgākajām pārtikas ražotāju izstādēm, šogad tā notiks jau 23.reizi. Piecas dienas pārtikas ražotāji no 185 pasaules valstīm tiksies ar sadarbības partneriem un jauniem klientiem, pieci tūkstoši dalībnieku prezentēs savu produkciju astoņos pārtikas sektoros, kopā aizņemot 1miljonu kvadrātmetru platības.

Sekot līdzi notikumiem izstādē, kā arī lejuplādēt fotogrāfijas var https://www.facebook.com/AREIIzstades jeb Latvijas Pārtikas Produktu Parāde.

Informāciju sagatavoja:
AREI Izstāžu daļa
Andra Ūdre
Andra.udre@arei.lv
Mob.t.29441332

Pieteikties jaunumiem

Paldies par pieteikumu!

Nosūtīt atsauksmi

Paldies, Tava ziņa ir saņemta!

Nosūtīt sūdzību

Paldies, Tava ziņa ir saņemta! Tā tiks izskatīta 5 darba dienu laikā.

 

Visi personas dati tiks izmantoti tikai šīs sūdzības apstrādei un pēc tam tiks dzēsti.