Skatīt katalogu
Skatīt visus jaunumus
14.02.2019

Latvijas nacionālais kopstends Dubaijas pārtikas izstādē Gulfood 2019

Jaunumi

Latvijas nacionālais kopstends Dubaijas pārtikas izstādē Gulfood 2019 Svētdien, 17.februārī tiks atklāta starptautiskā pārtikas izstāde Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) “Gulfood 2019”, kurā Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) organizētajā nacionālajā kopstendā Latviju pārstāvēs 12 Latvijas pārtikas uzņēmumi. Izstāde notiks Dubaijas izstāžu centrā – Dubai World Trade Centre, no 17.februāra līdz 21.februārim.

Izstāde notiks jau 24 reizi, no kurām sesto gadu pēc kārtas kopstendu rīko Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) starptautisko pārtikas izstāžu daļa.

“Gulfood” aizņem vairāk kā 9 hektāru platību ar 98 tūkstoš dalībniekiem no 193 pasaules valstīm. Šī izstāde ir pasaules mēroga pasākums un viens no galvenajiem eksporta veicināšanas līdzekļiem. Līdztekus īpašajām zālēm, kas sadalītas astoņos sektoros, apmeklētāji varēs apmeklēt arī 120 nacionālos paviljonus, kas ir ievērojams skaitlis, lai iepazītu arvien jaunas valstis un to piedāvātās iespējas.

Sheikh Saeed hallē starp lielo valstu nacionālajiem stendiem atradīsies Latvijas nacionālais kopstends ar sekojošiem dalībniekiem:
– A/S “Jaunpils pienotava”;
– A/S “Dobeles dzirnavnieks”;
– AS “Tukuma Piens”;
– A/S “Cesvaines piens”;
– SIA “CIDO grupa”;
– A/S “Rīgas dzirnavnieks”;
– SIA “Markol” jeb dabīgais minerālūdens “Zaķumuiža”;
– SIA “Rocket Bean Roastery”;
– SIA “Rāmkalni Nordeco”;
– SIA “Top Food” jeb siernīca “Siera bize”;
– AS “Smiltenes piens”;
– SIA “Ilgezeem” jeb Iļģuciema kvass.

Sekot līdzi notikumiem izstādē, kā arī lejuplādēt fotogrāfijas var https://www.facebook.com/AREIIzstades jeb Latvijas Pārtikas Produktu Parāde.

Pieteikties jaunumiem

Paldies par pieteikumu!

Nosūtīt atsauksmi

Paldies, Tava ziņa ir saņemta!

Nosūtīt sūdzību

Paldies, Tava ziņa ir saņemta! Tā tiks izskatīta 5 darba dienu laikā.

 

Visi personas dati tiks izmantoti tikai šīs sūdzības apstrādei un pēc tam tiks dzēsti.