Skatīt katalogu

Sastāvdaļas un piegādātāji

← Baltais eko

Baltais Eko produkcijas atbilstību bioloģiskās produkcijas standartiem apliecina VSIA „Sertifikācijas un testēšanas centrs” izsniegtais bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts Nr. 05-001-2011/P-05 Sertifikāts izsniegts pamatojoties uz Regulas (EK) Nr.834/2007 29.panta 1.punktu un Regulu Nr.889/2008. Iegūtais sertifikāts garantē stingru kritēriju ievērošanu gan produkcijas ražošanas procesā, gan izejvielu piegādē no sertificētām bioloģiskajām saimniecībām. Sertifikāta darbības periodā sertificējošā iestāde realizē regulāru ražotnes uzraudzību, garantējot tās atbilstību bioloģiskās ražošanas standartiem.

Piens

Galvenais noslēpums jebkura piena produkta ražošanas procesā ir dabīgs, kvalitatīvs un uzturvielām bagāts piens. Tieši tādēļ mūsu ražošanas tehnologi tik lielu nozīmi pievērš ne tikai piena kvalitātei, bet arī apstākļiem, kādos tiek turēts piena lopu ganāmpulks un ar kādu barību tas tiek barots.

Baltais Eko jogurta ražošanā piena piegādes veic Ventspils novada zemnieku saimniecība „Akmeņkalni”, kurai piešķirts bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts. Saimniecības ganāmpulki tiek baroti ar tīru, kvalitatīvu un ekoloģisko lopbarību, tādēļ ar olbaltumvielām un taukiem bagātajā pienā ir mazs patogēno baktēriju daudzums un tajā nav mākslīgo piemaisījumu.

Ogu džems

Dabiski neatkārtojamo garšu Baltais Eko jogurtam piešķir bioloģiskajās saimniecībās audzētās avenes un īpaši sertificētos mežos vāktās mellenes, kuru pārstrādi īpaši aromātiskā džemā veic Tukuma novada uzņēmums Pure Food, starptautiski atzīts jogurta piedevu ražotājs. Džema pagatavošanā tiek izmantotas modernas iekārtas un tehnoloģijas, kas maksimāli spēj saglabāt dabisko ogu garšu, smaržu un krāsu.

Cukurs

Lai jogurts būtu ne tikai veselīgs un aromātisks, bet arī gards, tam jāpievieno cukurs. Viens no Eiropas vadošajiem cukura ražošanas uzņēmumiem Nordic Sugar ir ievērojams ar nevainojamiem produkcijas kvalitātes standartiem. Ražošanas process tiek rūpīgi pārraudzīts visā ražošanas un piegādes ķēdē – sākot no izejvielu audzēšanas un ražas novākšanas līdz cukura iepakošanai un piegādei patērētājam.

Dabīgās piedevas

Baltais Eko jogurts satur 100% ekoloģiskas pārtikas piedevas, ko jogurta ražošanai piegādā Vācijas uzņēmums Condio, augstas kvalitātes pārtikas piedevu ražotājs un uzticams partneris vairāk nekā 35 pasaules valstīs.

Pieteikties jaunumiem

Paldies par pieteikumu!

Nosūtīt atsauksmi

Paldies, Tava ziņa ir saņemta!

Nosūtīt sūdzību

Paldies, Tava ziņa ir saņemta! Tā tiks izskatīta 5 darba dienu laikā.

 

Visi personas dati tiks izmantoti tikai šīs sūdzības apstrādei un pēc tam tiks dzēsti.